piątek, 9 grudnia 2011

Czekoladowa pychotka czyli avonowski balsam do ust :)

Witajcie ślicznotki!


Lubicie czekoladę? Jeżeli tak to z pewnością polubicie również wspaniały produkt Avon jakim jest balsam do ust z kolekcji Czekoladomania. Czekoladomania wchodzi w skład serii ColorTrend, serii produktów przeznaczonych głównie dla licealistek i studentów, gdyż Ci zazwyczaj borykają się z brakiem gotówki. Stąd kosmetyki o stosunkowo niskiej cenie, niestety częstokroć także o obniżonej jakości.
Bądź co bądź balsamy, które są przedmiotem niniejszej notki reprezentują wysoki poziom zarówno pod względem zapachu, jakości jak i walorów estetycznych.
Balsamy mają fikuśne opakowania. Każde z nich w innym kolorze, co zresztą dotyczy także koloru samego balsamu. Oczywiście balsamy opatrzone są wizerunkiem przysmaku, który ma odzwierciedlać smak produktu.
W skład serii wchodzą dwa balsamy- czarna i biała czekolada. Ja wybrałam white chocolate.

 

Balsam jest niewielkich rozmiarów, w sam raz do kieszonki zimowej kurtki. I uwierzcie mi Drogie Panie, z przyjemnością go z tej kieszonki się wyjmuje.
Produkt w mojej kieszonce jest już maltretowany ok kilku mies., a wciąż opakowanie pozostaje nienaruszone. Jedynie samego balsamu ubywa.
Zapach: czysta, przepyszna czekolada. Jak Boga kocham! Przepysznie :) Abstrahując od przeznaczenia kosmetyku i jego właściwości odżywczych i ochronnych to nie zapach jest największą zaletą kosmetyku, a smak! Tak właśnie! Balsam nie tylko pachnie przepysznie ale i tak smakuje.
W związku z powyższym apeluje do Was, Dziewczęta kochane ;) Kupujcie, a nie pożałujecie ;) Sama słodycz...
Koszt: 8.90 zł

Pozdraiwam ;) Miłego weekendu!

2 komentarze:

  1. ciekawy, jeszcze nigdy nie brałam, bo jakos nie przepadam za seria color trend:)
    zapraszam do siebie i do obserwacji:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mmm , zdecydowanie coś dla mnie , bardzo lubię białą czekoladę :D

    Pozdrawiam ; )

    OdpowiedzUsuń